Firma PAVIMEX, s. r. o., byla založena v roce 1992 jako malá flexibilní společnost zaměřená na dodávky strojírenské produkce ze zahraničí. Od svého počátku se činnost společnosti soustředila na dovoz strojních zařízení, náhradních dílů a příslušenství pro československé průmyslové podniky.

Na trzích České republiky a Slovenské republiky je PAVIMEX výhradním distributorem elektromagnetických práškových spojek a brzd společnosti MEROBEL (www.merobel.com) a převodovek a poháněcích systémů společnosti BEFARED (www.befared.com.pl).

V současné době je firma PAVIMEX, s. r. o., partnerem s dosahem k celosvětovým zdrojům a svým zákazníkům nabízí především dodávky originálních dílů, zařízení, výrobků a strojírenského spotřebního materiálu pro nejrůznější průmyslová zařízení a technologie včetně oprav všech typů servoventilů veškerých výrobců světa. Nabídka produktů a služeb vychází vždy z poznání požadavků a potřeb zákazníka.

Cílem naších technicko-obchodních aktivit je plošný individualismus, čímž rozumíme snahu přizpůsobit naši nabídku konkrétní poptávce, konkrétnímu požadavku, konkrétnímu přání a potřebě.

Naše obchodní filozofie je založena na principech korektnosti, spolehlivosti a serióznosti.
© 2002 PAVIMEX s.r.o. a ESC